Etter mange forespørsler begynner jeg med vinkurs igjen, samme sted som før – Bølgen og Moi Briskeby.
Vi skal igjennom tre røde og tre hvite viner produsert på seks forskjellige druetyper slik at du lærer deg å gjenkjenne druetypene, og vi starter kurset som vanlig med en djevelske bobler, nemlig Casillero del Diablo Devil’s Brut som har fornyet seg siden sist og blitt slankere og rene i stilen. Gled dere:-)
Etter kurset fortsetter vi kvelden videre med et hyggelig og stemningsfullt måltid tilberedt fra restaurantens vedovn. Både romantisk og koselig! En fin bursdagsgave å gi din kjære:-)
Vinkurs holdes på følgende dager i 2015: Januar: tirsdag 20.1. Februar: tirsdag 03.02 & 17.02. Mars: tirsdag 03.03 & 17.03
Tidspunkt: kl. 19.00.
Pris: 695.- tom 03.02.2015, deretter 750.-
Påmelding og mer info: trude@newspirit.no og referanser finner du her. FB side for arrangementet finner du her.
Flere artikler om vin finner du her.
PS!! Sjekk ut mine online vinkurs. Nå kan du lære alt du trenger å vite om vin på video – for jeg har også laget vinkurs på video til deg. Her finner mine online vinkurs som du kan se på video i din egen stue – når du har lyst og når du har tid!
Mine bøker, mitt bloggkompendium og På Druen vinkompendium finner du her. På Druen TV-serie om vin finner du her.
…….
Mvh. Trude Helén Hole
GRATIS vinkompendium og vinkurs finner du her.
Vil du følge denne bloggen, meld deg på nyhetsbrevet eller trykk på FOLLOW oppe til høyre.
Mine bøker – Min TV kanal – Bilder – Vinkurs– Referanser – Linkedin – Twitter – Facebook – Instagram.
0 comments on “Vinkurs av og med sommelier & forfatter Trude Helén Hole på BM Briskeby”